12 października 2009

AV-School - szkoła antywirusowa Kaspersky Lab - organizuje konkurs programistyczny

Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o nowym konkursie zorganizowanym przez serwis AV-School - Szkoła Antywirusowa. Tym razem rywalizacja przeznaczona jest dla programistów.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, zarejestrowanych użytkowników Portalu, którzy w wyznaczonym terminie stworzą grę poświęconą tematyce bezpiecznego korzystania z komputera i Internetu. Główną nagrodą w konkursie jest konsola Sony PSP. Dodatkowymi nagrodami są książki tematyczne. Nagrody funduje Kaspersky Lab Polska oraz Wydawnictwo Helion. Konkurs trwa od 8 października do 6 grudnia 2009 roku. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi nie później niż 21 grudnia 2009 roku. Rejestracja w serwisie AV-School.pl i udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji o konkursie można znaleźć tutaj: http://av-school.pl/competition.

O AV-School

Serwis AV-School - Szkoła Antywirusowa powstał w celu dostarczania dzieciom i młodzieży informacji na temat bezpiecznego korzystania z komputera podczas nauki, pracy i zabawy. W Polsce patronem portalu jest Kaspersky Lab Polska. Poza obszerną bazą artykułów i porad serwis udostępnia forum, na którym uczniowie mogą dzielić się z innymi uczestnikami projektu swoimi opiniami, uwagami oraz problemami, związanymi nie tylko z informatyką. Dzięki temu, że twórcami portalu są w dużej mierze sami jego użytkownicy, serwis stwarza możliwość zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności a także zapoznania się z pomysłami kolegów posiadających podobne zainteresowania. W ramach projektu organizowane są konkursy z nagrodami dla najbardziej kreatywnych uczestników, jak również szkół mobilizujących młodzież do aktywnego udziału w serwisie AV-School. Więcej informacji o serwisie można znaleźć na jego stronie głównej: AV-School.pl.