27 lutego 2009

Kaspersky Lab otwiera regionalne biura w Szwajcarii i Austrii

Nowe biura będą nadzorowały rozwój biznesu i zapewnią wsparcie sprzedażowe

Kaspersky Lab informuje o oficjalnym otwarciu regionalnych biur w Szwajcarii i Austrii. Nowe biura ułatwią rozwój biznesu i zapewnią wsparcie sprzedażowe dla produktów firmy Kaspersky Lab w tych regionach.

"Rynki austriacki i szwajcarski, charakteryzujące się wysokim poziomem sprzedaży produktów korporacyjnych, zawsze miały istotne znaczenie dla europejskiej dystrybucji firmy Kaspersky Lab" - mówi Andreas Lamm, dyrektor wykonawczy na Europę. "Poprzez otwarcie nowych biur regionalnych w Austrii i Szwajcarii chcieliśmy zbliżyć firmę do naszych partnerów i klientów z tego regionu. Kaspersky Lab nadal rozwija się dynamicznie w Europie - obecnie w regionie tym działa dziesięć biur firmy".

Austriackie biuro będzie centralnym punktem kontaktowym dla wszystkich austriackich partnerów i klientów. Na jego czele stanie Bernhard Oberhauser, wcześniej menedżer ds. rozwoju Kaspersky Lab w Austrii.

Bezpośrednia obecność Kaspersky Lab w Szwajcarii pozwoli ustanowić bliższą wzajemną współpracę z lokalnymi partnerami. Walter Jager, wcześniej menedżer ds. rozwoju Kaspersky Lab w Szwajcarii, został mianowany na szefa regionalnego biura Kaspersky Lab w Steinhausen.