16 stycznia 2009

Produkt Kaspersky Lab nominowany do wyróżnienia Najlepszy Produkt Roku 2009

Czytelnicy serwisu benchmark.pl nominowali program Kaspersky Internet Security 2009 do wyróżnienia Produkt Roku 2009. Na głosujących w plebiscycie czekają atrakcyjne nagrody.

Kaspersky Internet Security 2009, program zapewniający ochronę komputerów przed wszelkimi zagrożeniami internetowymi, został nominowany przez Internautów do wyróżnienia Produkt Roku 2009 w kategorii "Najlepsze oprogramowanie" plebiscytu prowadzonego przez serwis benchmark.pl. Głosowanie trwa do 30 stycznia 2009 r.

Plebiscyt "Najlepszy produkt roku" jest organizowany przez serwis benchmark.pl co roku. Tegoroczne nominacje obejmują 20 kategorii. Dla osób, które zagłosują w minimum 18 kategoriach produktów czekają atrakcyjne nagrody. W celu oddania swoich głosów i uzyskania możliwości zdobycia nagrody wymagane jest dokonanie bezpłatnej rejestracji. Dodatkowym kryterium otrzymania nagrody jest wybranie swojej ulubionej kategorii i opublikowanie własnej opinii w wątku: http://www.benchmark.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=327.

Więcej informacji o plebiscycie można znaleźć na stronie: http://plebiscyt.benchmark.pl.

Strona, na której przedstawione są, między innymi, produkty nominowane w kategorii "Najlepsze oprogramowanie" znajduje się pod adresem: http://www.benchmark.pl/ankiety/ankieta/33/Plebiscyt-Produkt-Roku-2009-cz3--5.html.

O Kaspersky Internet Security 2009

Kaspersky Internet Security 2009 powstał w myśl idei "lepiej zapobiegać niż leczyć". Program doskonale radzi sobie ze zwalczaniem zagrożeń, ale przede wszystkim zapobiega ich pojawianiu się w komputerze. Kaspersky Internet Security 2009 chroni przed wszystkimi rodzajami szkodliwych programów, spyware i adware, wykrywa i usuwa luki w zabezpieczeniach systemu oraz aplikacji, zapobiega kradzieży tożsamości i oferuje dodatkowe narzędzia zabezpieczające. Aplikacja zawiera innowacyjny moduł filtrowania aktywności aplikacji oparty na technologii HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) wraz z ulepszoną zaporą sieciową, modułem antyspamowym oraz kontroli rodzicielskiej. Rozwiązanie zapewnia skuteczną i bezpieczną ochronę użytkowników Internetu.

Kaspersky Internet Security wykorzystuje przełomowy silnik antywirusowy, który znacznie zwiększa prędkość skanowania systemu. Unikatowa architektura aplikacji zapewnia niezwykle szybki czas przetwarzania danych oraz jeden z najniższych w branży poziomów obciążenia zasobów systemu.

Dalsze informacje o programie Kaspersky Internet Security 2009 można znaleźć na stronie: http://www.kaspersky.pl/wersja2009.html.

Informacje o Benchmark.pl

Benchmark.pl jest najstarszym i czołowym polskim serwisem działającym w obszarze nowych technologii, o tematyce komputerowej. Serwis powstał w czerwcu 1997 roku, prowadzony przez Wojciecha Kiełta. Zapoczątkowany jako platforma dla użytkowników fascynujących się sprzętem komputerowym i testujących wydajność swoich podzespołów, wraz ze wzrostem liczby czytelników serwis rozwijał kolejne działy: aktualności, testy i recenzje, dział porad, największy w Polsce i najobszerniejszy zbiór testów wydajności. Jako pierwszy w Polsce uruchomił również dział mini-recenzji, w którym czytelnicy mogli zamieszczać własne testy i recenzje. Dziś benchmark.pl jest źródłem najświeższych informacji z rynku IT. Serwis skierowany jest do początkujących użytkowników, pasjonatów, hobbystów, oraz zawodowców i profesjonalistów. Więcej informacji o serwisie można znaleźć na stronie: http://www.benchmark.pl.