18 listopada 2008

Oprogramowanie Kaspersky Lab w konkursie serwisu Platnosci.pl

Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o udostępnieniu swojego oprogramowania w pierwszej edycji konkursu "Płatności z nagrodami" zorganizowanego przez Platnosci.pl - czołowego dostawcę płatności elektronicznych. Klienci sklepów oraz serwisów internetowych biorących udział w akcji, mają szansę otrzymania bardzo atrakcyjnych nagród, w tym programu Kaspersky Internet Security 2009. Konkurs trwa do 10 grudnia 2008 r.

W celu wzięcia udziału w konkursie należy zapłacić kartą płatniczą, ePrzelewem lub przelewem tradycyjnym za zakupy dokonane na stronie internetowej jednego z Partnerów konkursu (w przypadku produktów Kaspersky Lab - w naszym sklepie pod adresem: http://www.kaspersky.pl/store.html). Po zrealizowanej transakcji, Klient otrzyma drogą mailową unikatowy kod. Należy przesłać go przez formularz konkursowy na stronie Platnosci.pl lub wysłać na specjalny numer SMS-em. Osoby, które zostaną wylosowane przez system otrzymają informację telefonicznie i po udzieleniu odpowiedzi na proste pytanie dotyczące serwisu Platnosci.pl staną się właścicielami nagród.  

Partnerami konkursu są czołowe polskie sklepy i serwisy internetowe współpracujące z Platnosci.pl. Pełna lista Partnerów oraz szczegóły dostępne są na stronie http://konkurs.platnosci.pl.

Niecodziennym posunięciem organizatora konkursu jest pozostawienie uczestnikom możliwości wyboru nagrody. Wygrywający otrzymują punkty programu lojalnościowego PayBACK i wymieniają je na dowolne nagrody wybrane przez siebie. Korzystają przy tym z szerokiej oferty katalogowej programu. Każdy ze zwycięzców otrzyma dodatkowo bon w wysokości 50 zł. Oprócz tego nagroda główna i cztery nagrody tygodniowe będą premiowane oprogramowaniem Kaspersky Internet Security 2009.  

Kaspersky Internet Security 2009 powstał w myśl idei "lepiej zapobiegać niż leczyć". Program doskonale radzi sobie ze zwalczaniem zagrożeń, ale przede wszystkim zapobiega ich pojawianiu się w komputerze. Kaspersky Internet Security 2009 chroni przed wszystkimi rodzajami szkodliwych programów, spyware i adware, wykrywa i usuwa luki w zabezpieczeniach systemu oraz aplikacji, zapobiega kradzieży tożsamości i oferuje dodatkowe narzędzia zabezpieczające. Aplikacja zawiera innowacyjny moduł filtrowania aktywności aplikacji oparty na technologii HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) wraz z ulepszoną zaporą sieciową, modułem antyspamowym oraz kontroli rodzicielskiej. Rozwiązanie zapewnia skuteczną i bezpieczną ochronę użytkowników Internetu.

Kaspersky Internet Security wykorzystuje przełomowy silnik antywirusowy, który znacznie zwiększa prędkość skanowania systemu. Unikatowa architektura aplikacji zapewnia niezwykle szybki czas przetwarzania danych oraz jeden z najniższych w branży poziomów obciążenia zasobów systemu.

Dalsze informacje o programie Kaspersky Internet Security 2009 można znaleźć na stronie: http://www.kaspersky.pl/wersja2009.html.

Informacje o PayU S.A.

Wchodząca w skład Grupy Allegro PayU S.A. to firma powstała w listopadzie 2006 r. celem przejęcia obsługi systemów płatności internetowych wydzielonych z PAYBACK Sp. z o.o. Spółka zajmuje się integracją istniejących i tworzeniem nowych usług w zakresie płatności online oraz dostarczaniem narzędzi ułatwiających działalność handlową w Internecie. Łączy innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo i niezawodność technologiczną oferując skuteczne wsparcie dla eBiznesu. Od 15. czerwca 2007 roku PayU S.A. działa w oparciu o status Agenta Rozliczeniowego (http://www.payu.com.pl/?module=PageHTML&func=view&pageid=agent) uzyskany za zgodą Prezesa Narodowego Banku Polskiego. Umożliwia to spółce prowadzenie systemu autoryzacji i rozliczeń w rozumieniu Ustawy o elektronicznych instrumentach płatniczych (Dz. U. z dnia 11 października 2002 r., Nr 169, poz. 1385 z późn. zm.). Działalność Spółki nadzorowana jest przez Prezesa NBP. PayU S.A. jest operatorem serwisu Platnosci.pl (http://www.platnosci.pl) - lidera na rynku dostawców płatności elektronicznych. Jego usługi kierowane są do wszystkich podmiotów e-commerce działających w Polsce. Dzięki unikatowym rozwiązaniom technologicznym pozwalają na bezpieczną, szybką i wygodną płatność online za towary i usługi dostępne w Internecie, a co za tym idzie przekładają się na postrzeganie wizerunku miejsca, w którym dokonuje się zapłaty, jako przyjaznego i dającego komfort zakupów.