5 listopada 2008

Kaspersky Internet Security 2009 zdobywa wyróżnienie "Wybór Redakcji" popularnego francuskiego magazynu IT PC Achat

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych informuje, że PC Achat, jeden z najpopularniejszych francuskich magazynów IT, przyznał programowi Kaspersky Internet Security 2009 wyróżnienie "Wybór Redakcji".

"Kaspersky Internet Security 2009 to skuteczne rozwiązanie przeznaczone do ochrony użytkowników przed wszystkimi typami wirusów i programów spyware, atakami hakerów, spamem oraz phishingiem. Zawiera również łatwy w użyciu interfejs" - czytamy w magazynie. PC Achat podkreśla również dużą prędkość skanowania rozwiązania oraz optymalne wykorzystanie pamięci RAM i wielordzeniowych procesorów.

Wyniki testów przeprowadzonych przez PC Achat potwierdziły niezawodne działanie Kaspersky Internet Security 2009. "Kaspersky Internet Security 2009 zawiera dwukierunkową, niezwykle skuteczną zaporę sieciową: wszystkie nasze próby włamania się do systemu zakończyły się klęską. Nie powiodły się również próby uruchomienia szkodliwych programów" - podsumowali redaktorzy.

Produkty do ochrony użytkowników indywidualnych z linii 2009 opublikowane przez Kaspersky Lab w połowie 2008 roku wykorzystują nowy silnik antywirusowy, który znacznie zwiększa prędkość skanowania systemu. Kaspersky Internet Security 2009 zawiera innowacyjny moduł filtrowania aktywności aplikacji oparty na technologii HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) wraz z ulepszoną zaporą sieciową, modułem antyspamowym oraz kontroli rodzicielskiej. Rozwiązanie zapewnia skuteczną i bezpieczną ochronę użytkowników Internetu.

PC Achat jest jednym z czołowych francuskich magazynów IT. Magazyn ukazuje się co miesiąc w nakładzie około 50 000 egzemplarzy.

Więcej informacji o nowej generacji produktów firmy Kaspersky Lab dla użytkowników indywidualnych można znaleźć na stronie: http://www.kaspersky.pl/wersja2009.html.

W celu przetestowania produktów Kaspersky Lab z linii 2009 można skorzystać z bezpłatnych wersji trial. Znajdują się one na stronie: http://www.kaspersky.pl/download.html?s=trial.