7 lipca 2008

Kaspersky Lab na konferencji "Bezpieczeństwo w Firmie" w Gdańsku

20 czerwca 2008 r. w auli hotelu Holiday Inn w Gdańsku odbyła się Konferencja "Bezpieczeństwo w Firmie". Organizatorami konferencji była firma Marken Sytemy Antywirusowe (http://www.marken.com.pl), zajmująca się dystrybucją i wdrażaniem rozwiązań w zakresie ochrony i bezpieczeństwa sieci komputerowych, oraz Kaspersky Lab - producent rozwiązań służących do ochrony danych. Celem konferencji było zaprezentowanie najnowszych rozwiązań i technologii związanych z bezpieczeństwem informatycznym.

W sympozjum udział wzięło ponad 50 zaproszonych osób związanych z różnymi gałęziami gospodarki. Zostało wygłoszonych 7 referatów, których problematyka dotykała szerokiego spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem w firmie. Referaty wygłaszane były przez przedstawicieli producentów Kaspersky Lab, Netasq a także osoby reprezentujące firmę Marken Systemy Antywirusowe. Organizatorzy zapowiadają kolejne spotkania, które będą poświęcone tej tematyce.

O firmie Marken Systemy Antywirusowe

Firma Marken Systemy Antywirusowe, działa na rynku polskim od 9 lat i może poszczycić się dużym doświadczeniem i profesjonalizmem w sprzedaży i wdrażaniu rozwiązań oprogramowania antywirusowego i użytkowego. Od 2002 roku firma regularnie otrzymuje prestiżowe wyróżnienie "Dystrybutor Roku Kaspersky Lab" przyznawane za bardzo dobre wyniki sprzedaży rozwiązań Kaspersky Lab. Firma posiada również duże doświadczenie związane z obsługą dużych hurtowników. W roku 2008 firma otrzymała certyfikat "solidna firma 2007" który jest wydawany przedsiębiorstwom sprawdzonym i wiarygodnym preferującym solidność i jawność działania. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie http://www.marken.com.pl/.