14 lutego 2008

Kaspersky Internet Security wyróżniony przez PC World Komputer

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o wyróżnieniu przez popularny polski magazyn PC World Komputer programu Kaspersky Internet Security. Produkt otrzymał wyróżnienie "Wybór Redakcji".

W marcowym numerze magazynu (Nr 3/2008) opublikowano zestawienie zapór sieciowych. Redakcja PC World Komputera omówiła szereg aplikacji typu "Internet Security" oraz firewalli, łącznie z Zaporą systemu Windows wbudowaną w system operacyjny Windows Vista. Kaspersky Internet Security został uhonorowany wyróżnieniem "Wybór Redakcji".

"Pakiet ten jest pierwszą w naszym zestawieniu aplikacją, która spełnia cztery podstawowe założenia: komunikuje się z użytkownikiem po polsku, nie epatuje technicznymi sformułowaniami i nie blokuje np. kopiowania plików w sieci lokalnej", pisze o programie Kaspersky Internet Security Łukasz Bigo z redakcji PC World Komputera. "Bardzo dobre wrażenie robią zintegrowane moduły zabezpieczające (ochrona poczty, WWW, prywatności, antyspam)."

Więcej informacji o programie Kaspersky Internet Security można znaleźć na stronie: http://www.kaspersky.pl/products.html?s=home_0&show=proddet&prodid=151.