30 stycznia 2008

Kaspersky Lab zaprasza na Mobile World Congress 2008 w Barcelonie

Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, zaprasza na swoje stoisko na największej wystawie technologii mobilnych - Mobile World Congress 2008, która odbędzie się w dniach 11-14 lutego 2008 r. w Barcelonie.

Na stoisku 2.1B10 w pawilonie nr 2 firma zaprezentuje zarówno istniejące jak i całkowicie nowe produkty służące do ochrony telefonów przed szkodliwym oprogramowaniem i spamem. Przedstawione zostaną także rozwiązania dla operatorów komórkowych, dostawców usług mobilnych oraz twórców oprogramowania.

Odwiedzający wystawę będą mogli porozmawiać z ekspertami z Kaspersky Lab o znajdujących się w ofercie firmy rozwiązaniach służących do ochrony urządzeń mobilnych oraz uczestniczyć w prezentacji nowego produktu - Kaspersky Mobile Security - rozwiązania nowej generacji zapewniającego ochronę smartfonów przed szkodliwym oprogramowaniem, atakami sieciowymi oraz spamem, a także chroniącym dane zapisane w urządzeniu na wypadek jego zgubienia lub kradzieży.

Goście stoiska Kaspersky Lab będą mieli możliwość przeskanowania swoich urządzeń mobilnych w poszukiwaniu wirusów oraz przetestowania produktów chroniących smartfony przed wszelkimi zagrożeniami IT.

Więcej informacji o wystawie Mobile World Congress 2008 można znaleźć na stronie: http://www.mobileworldcongress.com/homepage.htm.