18 grudnia 2007

Kaspersky Lab wśród zwycięzców "Red Herring Global 100 2007"

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje, że znalazł się w gronie zwycięzców "Red Herring 100 Global Award".

Do nagrody tej pretendowali zwycięzcy oraz finaliści "Red Herring 100" z Ameryki Północnej, Europy oraz Azji z ostatnich trzech lat. Spośród 1800 firm spełniających wymogi do otrzymania tej nagrody zespół redakcyjny magazynu Red Herring wyłonił 100 zwycięzców. Oceny dokonano w oparciu o kryteria ilościowe oraz jakościowe, takie jak wyniki finansowe, innowacja, zarządzanie, strategia globalna oraz integracja ekosystemów.

"100 zwycięzców wywodzi się z 19 państw, co po raz kolejny pokazuje, że żadne państwo czy region nie ma monopolu na innowacje" - powiedział Joel Dreyfuss, redaktor naczelny magazynu Red Herring. "Wszystkie z nich są wyjątkowymi firmami o inteligentnych i innowacyjnych platformach, które świadczą o znaczeniu technologii w dzisiejszej globalnej gospodarce".

"Znalezienie się wśród zwycięzców "Red Herring Global 100" to dowód uznania dla naszej firmy, naszej technologii oraz misji uczynienia Internetu bezpieczniejszym miejscem" - powiedział Eugene Kaspersky, dyrektor generalny Kaspersky Lab. "Red Herring nieustannie wyróżnia prawdziwie innowacyjne technologie oraz firmy dążące do odniesienia sukcesu. Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w grupie utalentowanych zwycięzców".

Ogłoszenie zwycięskich firm miało miejsce podczas uroczystości Red Herring Global, która odbyła się w Seattle w dniach 3-5 grudnia.

Opracowywane przez magazyn Red Herring listy czołowych prywatnych firm stanowią istotny element jej tradycji - wskazywania nowych i innowacyjnych firm oraz przedsiębiorstw technologicznych. Redaktorzy Red Herring bardzo wcześnie dostrzegli, że firmy takie jak Google, eBay oraz Skype zmienią sposób, w jaki żyjemy i pracujemy.

O Red Herring

Red Herring to globalna firma działająca w branży mediów skupiająca największych na świecie innowatorów w dziedzinie technologii, inwestorów oraz największe osobistości ze świata biznesu na wielu różnych forach, takich jak: czołowy magazyn poświęcony innowacjom, serwis online prezentujący najświeższe wiadomości z dziedziny technologii; badania technologiczne oraz najważniejsze imprezy dla czołowych przedstawicieli branży technologicznej. Więcej informacji można uzyskać na stronie http://www.redherring.com.