29 listopada 2007

Kaspersky Lab Polska na Konferencji IT Academic Day w Częstochowie

Kaspersky Lab, producent oprogramowania służącego do ochrony danych, był obecny na Konferencji IT Academic Day, która odbyła się 4 grudnia 2007 r. w Auli A0 Politechniki Częstochowskiej. Konferencja została zorganizowana przez Grupę .NET.

Na konferencji obecny był Robert Kapuściński, dyrektor ds. technicznych z Kaspersky Lab Polska, który przedstawił wykład "Jak samodzielnie walczyć z wirusami" demonstrujący metody pozwalające na eliminowanie szkodliwych programów zainstalowanych w systemie bez użycia aplikacji antywirusowych. Wszyscy uczestnicy konferencji mieli możliwość otrzymania oprogramowania antywirusowego oraz gadżetów ufundowanych przez firmę Kaspersky Lab Polska.

Uczestnicy konferencji wysłuchali także wykładu "Programowanie gier przy użyciu XMA" oraz "Ożyw swoją stronę - SILVERLIGHT".

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie: http://www.codeguru.pl/Default.aspx?Page=Events/ShowEventDetails&eventId=1204.

O Grupie .NET

Grupa .NET zrzesza osoby, które interesują się lub chcą zainteresować technologią Microsoft .NET oraz jej pokrewnymi. Grupa organizuje wykłady i laboratoria poświęcone tym zagadnieniom, a także kilka razy w roku konferencje informatyczne, w których udział biorą prelegenci reprezentujący firmy z całej Polski. Więcej informacji na stronie: http://www.grupanet.pcz.pl.


Kliknij, aby powiększyć.     Kliknij, aby powiększyć.


Kliknij, aby powiększyć.     Kliknij, aby powiększyć.


Kliknij, aby powiększyć.     Kliknij, aby powiększyć.


Kliknij, aby powiększyć.