13 września 2007

Kaspersky Lab drugi raz z rzędu otrzymuje wyróżnienie "Wybór Redakcji" magazynu CNET

Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje o otrzymaniu prestiżowej nagrody. Program Kaspersky Anti-Virus 7.0 został uhonorowany wyróżnieniem "Wybór Redakcji" magazynu CNET przyznawanym wyłącznie produktom, które prezentują najwyższą jakość.

Produkty odnoszące zwycięstwo w testach magazynu CNET są uznawane za najlepsze w swoich kategoriach i stanowią poziom referencyjny, do którego porównywane są produkty testowane w przyszłości. Produkt, który otrzymuje takie wyróżnienie musi spełniać wiele warunków, takich jak: atrakcyjny stosunek ceny do jakości, łatwość użytkowania, wysoka jakość pomocy technicznej itp.

Kaspersky Anti-Virus 7.0 chroni przed wszelkimi zagrożeniami internetowymi dzięki wykorzystaniu cogodzinnych uaktualnień sygnatur zagrożeń, mechanizmów proaktywnych oraz blokera zachowań działającego w czasie rzeczywistym. Według redaktorów magazynu CNET "Kaspersky Anti-Virus 7.0 deklasuje konkurencję połączeniem łatwości użytkowania z kompletną ochroną antywirusową. Laboratorium antywirusowe Kaspersky Lab już od dawna demonstruje najkrótszy na rynku czas reakcji na nowe szkodliwe programy. Jeżeli szukacie aplikacji antywirusowej, która jest dobra, szybka i nie obciąża zasobów systemowych, Kaspersky Anti-Virus 7.0 to produkt dla Was. Aplikacja jest na tyle łatwa w użytkowaniu, że nawet początkujący użytkownicy komputerów nie będą mieli problemów z obsługą ochrony. Jednocześnie, funkcje pozwalające na zaawansowane dostosowywanie ochrony do własnych potrzeb zadowolą nawet doświadczonych maniaków komputerowych."

"Liczba zagrożeń internetowych ciągle rośnie a użytkownicy przechowują w swoich komputerach coraz więcej cennych informacji. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty oferowały najlepszą możliwą ochronę" - powiedział Eugene Kaspersky, dyrektor generalny Kaspersky Lab. "Czujemy się zaszczyceni otrzymaniem od magazynu CNET drugiego wyróżnienia "Wybór Redakcji", ponieważ stało się ono wyznacznikiem najlepszych technologii i jest darzone przez użytkowników dużym zaufaniem."

Szczegółową recenzję programu Kaspersky Anti-Virus 7.0 przygotowaną przez redaktorów magazynu CNET można znaleźć tutaj: http://reviews.cnet.com/internet-security-and-firewall/kaspersky-anti-virus-7/4505-3667_7-32531226.html. Więcej informacji o programie Kaspersky Anti-Virus 7.0 można znaleźć na stronie: http://www.kaspersky.pl/products.html?s=home_1&show=proddet&prodid=150.