3 lipca 2007

Kaspersky Anti-Virus na liście 100 najlepszych produktów IT 2007

Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje o otrzymaniu wyjątkowego wyróżnienia: program Kaspersky Anti-Virus 6.0 znalazł się na liście 100 najlepszych produktów IT 2007 opublikowanej przez amerykańską edycję magazynu PC World.

Tradycyjnie już w okresie wakacyjnym magazyn PC World opublikował listę 100 najlepszych, najnowocześniejszych oraz najbardziej docenionych przez konsumentów produktów z branży informatycznej oraz internetowej. Zestawienie obejmuje wiele różnorodnych produktów (sprzęt, oprogramowanie, serwisy oraz usługi internetowe). Każdy z produktów zamieszczonych w zestawieniu został uznany za najlepszy w swojej kategorii.

Na 55 miejscu listy, jako jedyny komercyjny program antywirusowy uwzględniony w zestawieniu, znalazł się Kaspersky Anti-Virus.

"Jesteśmy dumni z tak prestiżowego wyróżnienia" - mówi Piotr Kupczyk, dyrektor działu prasowego Kaspersky Lab Polska. "To, że program Kaspersky Anti-Virus znalazł się na liście 100 najlepszych produktów IT w tak doborowym towarzystwie o tak dużej różnorodności potwierdza doskonałą jakość naszych rozwiązań i motywuje nas do dalszego doskonalenia technologii chroniących komputery naszych klientów."

Pełna lista dostępna jest w serwisie IDG.PL: http://www.idg.pl/news/115808_1.html.

Więcej informacji o programie Kaspersky Anti-Virus można znaleźć tutaj: http://www.kaspersky.pl/products.html?s=home_1&show=proddet&prodid=134.