Tutaj honorujemy Kartę Dużej Rodziny
Tutaj honorujemy Kartę Dużej Rodziny
product-box-KISMD

KasperskyInternet Security for Android

 

Chroń swoje urządzenia mobilne

Ochrona antywirusowa na telefon

Twój telefon i tablet są tak samo podatne na cyberzagrożenia jak komputery PC. Dlatego potrzebujesz odpowiedniej ochrony, gdy korzystasz z tych urządzeń do przeglądania zawartości internetu i komunikowania się ze znajomymi.

Nasze mobilne technologie bezpieczeństwa blokują szkodliwe programy i niebezpieczne odnośniki, a ponadto strzegą Twojej prywatności. Jeżeli Twoje urządzenie zginie lub zostanie skradzione, nasze narzędzia zadbają o to, by Twoje dane nie wpadły w niepowołane ręce.

Program na Twojego smartfona

 • Blokowanie niebezpiecznych aplikacji, stron WWW i odnośników
 • Ochrona Twoich poufnych informacji na zgubionych lub skradzionych urządzeniach

Pewne funkcje są dostępne tylko w wersji Premium.

PORÓWNAJ PRODUKTY

  • OCHRONA - Zabezpieczenie telefonów i tabletów przed cyberzagrożeniami

   Liczba mobilnych szkodliwych programów i ataków nieustannie się zwiększa. Dzięki naszym mobilnym technologiom bezpieczeństwa możesz chronić swoje urządzenia mobilne przed cyberzagrożeniami, poprzez automatyczne skanowanie aplikacji oraz plików, a także blokowanie podejrzanych stron WWW i odnośników docierających w wiadomościach tekstowych.

  • PRYWATNOŚĆ - Ochrona poufnych danych

   Urządzenia mobilne przechowują coraz więcej prywatnych informacji, dlatego opracowaliśmy narzędzia, które pozwolą zabezpieczyć Twoje informacje przed niepowołanymi osobami. Gdy Twoje urządzenie zginie lub zostanie skradzione, będziesz mógł je zdalnie zablokować, wyczyścić z poufnych danych, a nawet odnaleźć swój sprzęt.

  • WYDAJNOŚĆ - Twój telefon będzie działał tak, jak powinien – szybko i wydajnie

   Gdy jesteś „w ruchu”, ochrona mobilna nie powinna spowalniać Twojego życia cyfrowego. Dlatego nasze technologie bezpieczeństwa łączą skuteczność z wydajnością, dzięki czemu mobilne korzystanie z zasobów jest bezpieczniejsze, ale nie wolniejsze.

  • ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA - Łatwy dostęp do zarządzania ochroną online

   Nikt nie chce tracić czasu na przekopywanie się przez skomplikowane ustawienia ochrony. Dlatego dajemy Ci bezpłatny dostęp do portalu My Kaspersky, który pozwala na łatwe zarządzanie ochroną z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Ochroną możesz także zarządzać z poziomu urządzenia z systemem Android Wear.

 • Wymagania ogólne
  • Połączenie z internetem - do aktywacji produktu, pobierania uaktualnień i uzyskiwania dostępu do niektórych funkcji
  Smartfony i tablety
  • Android™ 4.2 - 9.0
  • Minimalna rozdzielczość ekranu: 320 x 480

  Funkcjonalność produktu może być ograniczona na pewnych urządzeniach. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie support.kaspersky.com/pl/14911.

NIE WIESZ, JAKI PRODUKT WYBRAĆ?

Niezależnie od tego, co chcesz chronić - i z jakich urządzeń korzystasz - możemy Ci pomóc. Kliknij poniższy przycisk, a my pomożemy Ci w wyborze rozwiązania Kaspersky, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Pomóż mi wybrać

Znajdź produkt odpowiedni dla Ciebie w zaledwie 30 sekund!

Wybierz urządzenia, które chcesz ochronić:

Pomóż mi wybrać

Znajdź produkt odpowiedni dla Ciebie w zaledwie 30 sekund!

Jakich funkcji oczekujesz od rozwiązania bezpieczeństwa?
(zaznacz wszystkie funkcje, które odpowiadają Twoim potrzebom)