Darmowe narzędzia

Kaspersky
Security Scan

Kaspersky Security Scan to darmowe i łatwe w obsłudze narzędzie do wykrywania wirusów i innych zagrożeń, które mogą być ukryte na Twoim komputerze. Dodatkowo, narzędzie dostarcza informacje o stanie zabezpieczeń komputera.

Kaspersky Safe Browser for iOS

Kaspersky
Safe Browser dla iOS

Aplikacja pozwala na bezpieczne przeglądanie zasobów internetu, chroniąc Cię przed atakami online i niepożądaną treścią.

Kaspersky
Virus Removal Tool

Narzędzie do usuwania wirusów zostało zaprojektowane w taki sposób, aby usuwać wszystkie rodzaje infekcji z Twojego komputera. Jego działanie oparte jest na skutecznych algorytmach wykrywania wykorzystywanych w Kaspersky Anti-Virus oraz narzędziu AVZ. Należy jednak pamiętać, iż nie zastąpi to ochrony rezydentnej aplikacji antywirusowej.

Kaspersky
Rescue Disk 10

Dysk ratunkowy Kaspersky Lab służy do skanowanaia, leczenia i odzyskiwania zainfekowanych systemów operacyjnych. Należy z niego skorzystać, gdy nie jest możliwe uruchomienie systemu operacyjnego.

Darmowa 30-dniowa wersja testowa

Kaspersky Internet Security 2014:
Kaspersky Internet Security 2014

Kaspersky Internet Security chroni to, co najcenniejsze: Twoje zdjęcia, muzykę, dokumenty, a także Twoje dzieci. Zabezpiecza przed wirusami, trojanami, spamem, hakerami i innymi zagrożeniami. Dzięki zautomatyzowanym funkcjom zabezpieczeń nie musisz już martwić się o bezpieczeństwo systemu – możesz komfortowo pracować, robić zakupy, bawić się i korzystać z bankowości online.

© 1997 - 2014 Kaspersky Lab ZAO

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Lider na rynku rozwišązań antywirusowych