Tylko teraz Kaspersky Total Security w cenie Kaspersky Internet Security!  Sprawdź ofertę »

X

Nasze produkty dla domu i małych biur zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wygodnego i bezpiecznego korzystania z komputerów oraz Internetu. Rozwiązania Kaspersky Lab zapewniają ochronę najwyższej jakości przed wirusami, robakami, atakami hakerów, spamem, aplikacjami spyware i innym szkodliwym oprogramowaniem.

300x200_for-office

Specjalnie z myślą o małych firmach, które potrzebują ochrony dla swoich komputerów, urządzeń mobilnych oraz informacji poufnych, stworzyliśmy Kaspersky Small Office Security. Produkt ten oferuje światowej klasy ochronę, a przy tym jest jest łatwy w instalacji oraz konfiguracji, dzięki czemu firmy mogą skupić się na biznesie. Produkt zapewnia ochronę komputerów i serwerów działających pod kontrolą systemu Windows oraz smartfonów i tabletów z Androidem.

Kaspersky Lab oferuje produkty dla firm korzystających z sieci komputerowych o dowolnym rozmiarze, od niewielkich przedsiębiorstw wyposażonych w kilka stacji roboczych aż po korporacje ze skomplikowaną i złożoną infrastrukturą IT. Dzięki skalowalności połączonej z obsługą wszelkich rodzajów węzłów sieciowych oraz platform nasze produkty mogą chronić nawet najbardziej wymagające i dynamiczne struktury sieciowe.

© 1997 - 2016 Kaspersky Lab

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Lider na rynku rozwišązań antywirusowych