Tylko teraz Kaspersky Total Security w cenie Kaspersky Internet Security!  Sprawdź ofertę »

X

Kaspersky Lab wybrany Producentem Oprogramowania Roku w rejonie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki

Kaspersky Lab został wybrany Producentem Oprogramowania Roku przez ЕМЕА Channel Academy.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się podczas konferencji DISTREE XXL 2009 w Monte Carlo. Ponad 400 regionalnych dystrybutorów wybierało najlepszych producentów w ośmiu kategoriach podczas głosowania online, odbywającego się w czasie rzeczywistym. Oprócz tytułu "Producent Oprogramowania Roku w rejonie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki", który został przyznany firmie Kaspersky Lab, wyróżnienia otrzymały również tak znane firmy jak Asus, Apple, Intel, Microsoft oraz HP.

"Działalność firmy w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki rozwija się dynamicznie" - mówi Andreas Lamm, dyrektor wykonawczy Kaspersky Lab Europe. "Nasze rozwiązania antywirusowe bardzo dobrze sprzedają się w państwach z tych regionów. Uważam, że nagroda od naszych dystrybutorów regionalnych, którzy najlepiej znają rynek, to najlepsze uznanie naszych osiągnięć".

W tym roku ceremonia wręczenia nagród EMEA Channel Academy w 20 nominacjach została zorganizowana po raz pierwszy i odbyła się w Monte Carlo, podczas konferencji DISTREE XXL 2009. Do niedawna konferencja DISTREE była organizowana regionalnie - w Europie Centralnej/Europie Wschodniej oraz na Bliskim Wschodzie/w Afryce. Jednak kilka lat temu postanowiono połączyć wszystkie te regiony i dodać Europę Zachodnią. Nowe forum nosi nazwę DISTREE XXL i uczestniczą w nim dystrybutorzy z 80 państw. 2009-03-16  

© 1997 - 2016 Kaspersky Lab

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Lider na rynku rozwišązań antywirusowych