Tylko teraz Kaspersky Total Security w cenie Kaspersky Internet Security!  Sprawdź ofertę »

X

Kaspersky Fraud Prevention

Zmniejszanie ryzyka oszustw w internetowych i mobilnych transakcjach online

Zagrożenia dla bankowości

Bankowość i płatności w coraz większym stopniu przenoszą się do świata cyfrowego. Twoi klienci coraz rzadziej chcą odwiedzać placówki i oczekują bezproblemowych, wygodnych, a przede wszystkim szybkich transakcji internetowych oraz mobilnych. Ten trend pozwala Twojemu bankowi na oferowanie nowych kanałów, które są dostępne zawsze i wszędzie, a do tego umożliwiają prezentowanie Twoim klientom nowych usług. Jednocześnie, cyberprzestępcy nieustannie tworzą nowe metody przeprowadzania ataków. Z tego powodu Twój bank potrzebuje skutecznej ochrony przed oszustwami, która nie zmniejszy wygody realizowania transakcji finansowych przez Twoich klientów.

Błędy klientów mogą mieć wpływ na Twoją reputację

Twoi klienci mogą być nieprzewidywalni i lekkomyślni - szczególnie w odniesieniu do zabezpieczania swoich komputerów i urządzeń mobilnych przed szkodliwym oprogramowaniem i cyberprzestępcami. Niestety, ich błędy mogą stać się Twoimi problemami. Za każdym razem, gdy Twoi klienci zostaną zaatakowani przez cyberoszusta, najprawdopodobniej najbardziej ucierpi Twój bank. I nie chodzi tu wyłącznie o koszty związane z pokryciem strat finansowych Twoich klientów - na szwank narażona jest reputacja Twojego banku, nawet gdy zrobiłeś wszystko, co możliwe, by solidnie zabezpieczyć własne wewnętrzne systemy IT.

Co oferujemy

Kaspersky Fraud Prevention proaktywnie chroni przed przyczynami oszustw finansowych. Zabezpiecza transakcje cyfrowe bez negatywnego wpływu na wygodę Twoich klientów:

Wielokanałowa ochrona bankowości cyfrowej i płatności

Ochrona Twoich wszystkich klientów - niezależnie od rodzaju urządzeń, przy użyciu których korzystają z Twoich usług

Bezproblemowa ochrona, która nie wpływa negatywnie na komfort Twoich klientów

Możliwość oferowania nowych usług, bez obaw o bezpieczeństwo

Możliwość oferowania klientom większej funkcjonalności i umacniania pozycji Twojej marki

Pozytywny wpływ na współczynnik utrzymania klientów i karta przetargowa w walce o nowych klientów

Kaspersky Fraud Prevention Clientless Engine

Zestaw technologii działających w Twojej infrastrukturze IT, które chronią Twoich wszystkich klientów - niezależnie od tego, jakie urządzenia i platformy stosują do korzystania z Twoich usług. Dzięki naszemu rozwiązaniu zainfekowane urządzenia nie będą mogły uzyskiwać dostępu do Twoich systemów.

Kaspersky Fraud Prevention Mobile SDK

Ochrona płatności i aplikacji mobilnych dla urządzeń działających pod kontrolą systemów Android, iOS oraz Windows Phone. Technologia Kaspersky Lab chroni informacje Twoich klientów i zapewnia im bezpieczną komunikację z Twoim bankiem.

Kaspersky Fraud Prevention for Endpoints

Oprogramowanie dla komputerów z systemami Windows oraz OS X zapewniające efektywną ochronę przed szkodliwymi programami oraz atakami internetowymi.

Korzyści dla Twojej firmy

Zapobieganie oszustwom bez negatywnego wpływu na komfort Twoich klientów

Dodanie kolejnych poziomów uwierzytelniania może pomoc w poprawie bezpieczeństwa. Należy jednak mieć świadomość tego, że złe dobranie mechanizmów bezpieczeństwa może błyskawicznie wpłynąć na komfort klientów. Nasze technologie proaktywnie walczą z oszustwami online. Możesz zatem oferować bezpieczniejsze usługi, którym Twoi klienci mogą zaufać, a do tego nie odczują oni żadnego negatywnego wpływu na ich codzienne operacje bankowe. Kaspersky Fraud Prevention dba o to, by zainfekowane urządzenia nie mogły uzyskać dostępu do systemów banku. Co więcej, zagrożenia będą blokowane w zarodku, dzięki czemu nie będziesz musiał zmagać się z konsekwencjami oszukańczych transakcji.

Wgląd w higienę urządzeń Twoich klientów

Panel administracyjny Kaspersky Fraud Prevention Console daje Ci dostęp do informacji i statystyk, które pozwalają na lepsze zarządzanie Twoją strategią zapobiegania oszustwom. Nasza technologia pozwoli Ci błyskawicznie sprawdzić, czy Twoi klienci są chronieni oraz czy ich urządzenia są bezpieczne (niezainfekowane). Dzięki rozwiązaniu Kaspersky Lab możesz szybko dowiedzieć się, na jakie zagrożenia narażony jest Twój bank, jakie szkodliwe oprogramowanie bierze na celownik Twoją firmę oraz na jakie ataki phishingowe narażeni są Twoi klienci.

Dokumenty techniczne

Kaspersky Fraud Prevention - przegląd

Clientless Engine Inteligentniejsza ochrona - lepsza bankowość cyfrowa

Ochrona przed oszustwami dla punktów końcowych

Zobacz wszystkie dokumenty techniczne
 

© 1997 - 2016 Kaspersky Lab

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Lider na rynku rozwišązań antywirusowych